Лазерна корекцію – кому потрібна та коли найкраще робити

Лазерна корекцію кому потрібна та коли найкраще робити

Хороший зір дає нам відчуття безпеки та впевненості в собі. Проте в наш час зір піддається впливу багатьох несприятливих факторів. Будь-який дефект зору викликає дискомфорт в повсякденних справах, а інколи і в професійній діяльності. Сучасна медицина знайшла і розробила ефективні методи поліпшення зору. Це, серед іншого, лазерна корекція зору. Безпечно, ефективно та швидко. Для отримання більш детальної інформації про лазерну корекцію зору та записатися на консультацію можна на сайті https://www.visiobud.com/uk/lazerna-korektsiya-zoru/. Здоров'я очей – важлива складова вашого комфорту та якості життя.

Лазерна корекція зору — що це, як проводиться

Лазерна корекція – зміна кривизни рогівки, щоб знову правильно фокусувалося світло на сітківці, покращуючи зір. Ефективний і безпечний метод для корекції далекозорості, короткозорості та астигматизму.

Процедура триває менше 10 хвилин на обидва ока. Зір нормалізується вже через кілька хвилин після операції. Пацієнт може повертатися до звичного життя найбільше за дві години після маніпуляції.

Лазерна корекція не впливає на щоденні справи. Пацієнт може повертатися до роботи наступного ранку. Рекомендується утриматися від фізичних навантажень та плавання протягом 7-10 днів після операції для уникнення можливих ускладнень.

Коли варто робити лазерну корекцію зору

Цей метод дозволяє зменшити або навіть повністю виправити такі вади зору, як:

Кому не можна робити лазерну корекцію зору

Лазерна корекція зору не рекомендується в таких випадках:

Офтальмологічні захворювання:

Загальні захворювання:

Фізіологічні стани:

Ці фактори можуть впливати на ефективність та безпеку лазерної корекції, тому важливо пройти обстеження та проконсультуватися з лікарем.

Про що найчастіше запитують

До найбільш розповсюджених запитань наших пацієнтів слід віднести наступні:

Лікування проводиться без госпіталізації.

Не втрачати надії. Лікар обов'язково запропонує альтернативні варіанти лікування.

Скільки відновлюється зір після лазерної корекції?

Після лазерної корекції зору перший післяопераційний період триває до 2 годин, під час якого пацієнт перебуває під медичним наглядом. Лікар проводить перевірку гостроти зору та стану рогівки. Якщо все добре лікар відпускає додому, і зір стабілізується поступово протягом кількох тижнів.

Повне відновлення зору після лазерної корекції займає до півроку. У цей період проводяться контрольні огляди для оцінки результатів та моніторингу відновлення зору.

Скільки раз можна робити лазерну корекцію зору?

В більшості випадків достатньо однієї операції. Тільки при необхідності лікар запропонує додатково пройти процедуру. Це буває дуже рідко.

Скільки коштує лазерна корекція в Україні

Порівнявши вартість лазерної корекції із витратами на засоби оптичної корекції (окуляри або лінзи), а також витрати на догляд за ними протягом десятиліть, стає очевидним, що лазерна корекція є дуже вигідною інвестицією у своє здоров'я. Ціна складає від 12 тис. грн. за одне око. Ця сума передбачає післяопераційний супровід пацієнта. Точну вартість можна дізнатися лише після діагностики та консультації лікаря.

Висновок 

Лазерна корекція – швидкий і безболісний метод виправлення зору. Процедура триває менше 10 хвилин, пацієнт може швидко повернутися до звичного життя. Важливо враховувати протипоказання, та пройти обстеження перед операцією. З лазерною корекцією зору, ви отримаєте чітке зображення без обмежень.